GRY I ZABAWY

GRY I ZABAWY

Spikeball

Znudziły Wam się już tradycyjne gry z piłką? 

Mamy dla Was mega nowość zza oceanu - Spikeball. Super gra zespołowa wykorzystująca aktywność fizyczna uczestników, uczy również współzawodnictwa i pracy w grupie. Zagraj na śniegu i zobacz jak się spocisz.

 

Speedmington

Jest to nowa dyscyplina wśród sportów rakietowych. To gra łącząca badmintonem z tenisem - szybki badminton. Gra jest stosunkowo prosta, wystarczy podstawowa sprawność fizyczna aby doskonale się bawić tym sportem. Nie musisz być Rafaelem Nadalem aby zagrać w tą grę.

UniHokey

W hokeja? Na śniegu? 

Czemu nie!  Na naszych wyjazdach będziecie mogli zmierzyć się drużynowo w hokeja na śniegu. Świetna zabawa i gra zespołowa, tak zwany wyciskacz siły. Kto grał ten wie.

Snow Volley

Raz! Dwa! Trzy! Zaczynamy… 

Snow Volley nie różni się prawie niczym innym w zasadach niż Beach Volleyball. 

No dobra może są trzy małe różnice:

● Pierwsza jest oczywista, gramy na śniegu. 

● Druga, to wszyscy uczestnicy obowiązkowo  w butach SKI / SNB, żeby Wam troszkę utrudnić.

● Jest i trzecia, najważniejsza… jest dużo więcej frajdy podczas upadania. Tak więc zbierajcie ekipę i zmierzcie się z najlepszymi.

Flanki

Czy jest ktoś kto nie zna jeszcze gry we flanki?  

Rywalizacja uwielbiana przez rzeszę  Naszych wyjazdowiczów. 

Gra polega na trafieniu dowolnym przedmiotem w pusta puszkę stojącą na środku pola pomiędzy drużynami. Gdy puszka się przewróci, drużyna która trafiła opróżnia swoje napoje…

. Reprezentant drużyny przeciwnej w tym czasie musi podbiec, postawić przewróconą puszkę na miejsce, zabrać to czym oddano rzut, wrócić na linie i krzyknąć STOP. 

Wtedy przeciwnicy przestają pić. Wygrywa oczywiście ta drużyna która pierwsza wypije cały złoty napój bogów a na znak że tak się stało przechyla puszkę/butelkę, z której pili nad swoją głową.

Prawda, że proste!!!

Beer Pong

Na każdym wyjeździe przychodzi taki wieczór, kiedy mocne nogi nie wystarczą a najlepszymi będą osoby z mocnymi głowami. Beer Pong ma wiele odsłon jednak u nas trafiając przeciwnikowi do kubka, sam go musisz wypić. Chcesz wygrać? Zobaczysz, że lekko nie będzie.

Planszówki

Masz ochotę trochę odpocząć i spędzić czas wśród nowo poznanych ludzi? Nie interesuje Cię nocne wyjście na kluby? Na wyjazdach będzie możliwość zmierzenia się i rywalizacji w przeróżne gry planszowe, min. Monopol, Jungle Speed, Party Aliaz, Ego to tylko, niektóre gry dostępne w naszej ofercie.

Szachy Wikingów

Przedstawiamy Wam towarzyską grę plenerową, która wywodzi się ze  średniowiecznej Szwecji. Jak donoszą źródła historyczne, już 1000 lat temu Wikingowie rozgrywali pierwsze partyjki w przerwach pomiędzy kolejnymi wojnami. Grać w grę można dosłownie wszędzie, na śniegu, piasku czy w parku. Podobnie jak w szachach, król jest najważniejszą figurą, i każda z drużyn aby wygrać musi najpierw pokonać drewnianych obrońców przeciwnika a następnie zbić króla. Grę dostarcza nasz partner Fifne Chłopaki.

PS4 night

Na wybranych wyjazdach organizowane będą wieczory “PS4 night”. Postanowiliśmy dać Wam szeroki wachlarz atrakcji i zajęć, dlatego dla tych, którzy są miłośnikami cyfrowej rywalizacji będzie możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w wyścigach czy grach sportowych. Może mały turniej?

 

Gra Miejska

Kto za młodziaka był harcerzem? Pamiętacie podchody? 

Gra miejska to nic innego jak uliczna gra terenowa, w której będziecie musieli przejść labirynt zagadek, wyzwań i zmierzyć się z zadaniami aby zwyciężyć. W grze nie liczy się indywidualizmy ale zgranie całej drużyny, bo tylko dzięki temu zapewnicie sobie upragnione zwycięstwo.

 

Atrakcje na wyjeździe moga być różne w zależności od wyjazdu.

KONTAKT

  • info@snowz.pl
  • + 48 668 694 246
  • Jesteśmy dostępni: Pon-Pt 10-18
  • Messenger na Facebooku 24/7