JADĄ, JADĄ Z ORANŻADĄ

JADĄ, JADĄ Z ORANŻADĄ

Imprezy w klubach

Żaden z wyjazdów, nie może odbyć się bez wyjścia do klubu. Dzikie harce, wariacje oraz tańce na stołach to tylko przystawka. Każda z miejscowości, do których jeździmy żyje swoim nocnym życiem. W większym lub mniejszym stopniu. Postaramy się zadbać o to, aby wycisnąć maksimum z lokalnych klubów i barów, tak abyście po powrocie i długo dłużej pamiętali spędzony tam czas.

Imprezy tematyczne

Lubisz robić szalone rzeczy? Masz duży dystans do siebie i nie masz barier?

Jesteś osobą pomysłową i kreatywną? Świetnie! 

Na różnych wyjazdach będą organizowane różne imprezy tematyczne. Między innymi Animal Party, Kicz Party, Movie Party, LMFO Party i wiele innych. Zaskocz wszystkich swoją pomysłowością i baw się na 102!

Apres Ski

Jedna z najlepszych atrakcji jaką spotkasz w alpejskich kurortach jest Apres Ski! Mega imprezy odbywające się na szczytach gór, położone zazwyczaj na wysokości ponad 2000m n. p.m. Tu dopiero poczujesz alpy na swoich plecach. Piękne górskie widoki przy muzyce housowej często przeplatane z saxofonem w gronie swoich swoich znajomych lub nowo poznanych ludzi. Tam naprawdę jest klimat!

Melanże na “Kwadracie”

Tęsknisz za domówką? Lubisz kameralne spotkania na m2? Na wybranych wyjazdach odbywać się będą imprezy pokojowe.U nas stawiamy na integrację i bliższe poznanie między uczestnikami. Zasada prosta, wpadamy, rozmawiamy i robimy parapet! Wszystko przy dobrej muzyce, zabawie i doborowym towarzystwie.

 

Atrakcje na wyjeździe moga być różne w zależności od wyjazdu.

KONTAKT

  • info@snowz.pl
  • + 48 668 694 246
  • Jesteśmy dostępni: Pon-Pt 10-18
  • Messenger na Facebooku 24/7