MOBILNE CENTRUM SERWISOWE

MOBILNE CENTRUM SERWISOWE

ZAWSZE GOTOWY DO JAZDY

Zapisałeś się na wyjazd kilka dni przed odjazdem i nie zdążyłeś/aś przygotować sprzętu? A może na miejscu przypomniałeś/aś sobie, że od zeszłorocznych śnieżnych szaleństw Twój sprzęt przeleżał w pokrowcu i aktualnie nadaje się tylko do oparcia go o murek przy Apre-Ski?

Czy może ciąłeś/aś stok od samiutkiego rana i po południu krawędź już nie trzyma? Teraz to nie problem! Nowością na naszych wyjazdach w tym sezonie jest mobilna strefa serwisowa renomowanej firmy TOKO!

 

Za opłatą 5 euro, przygotujemy Twoje narty czy deskę. Naostrzymy ręcznie krawędzie, nasmarujemy na gorąco lub uzupełnimy drobne ubytki w ślizgu Twojego sprzętu! Jak wiadomo dbałość o sprzęt zimowy to podstawa. Często mówi się “kto nie smaruje, ten nie jedzie” !  W tym jest bardzo dużo prawdy.

 

Często widać na stokach kto dba o to by jego ślizg był dobrze nasmarowany. Nie wystarczy po prostu polać woskiem i już. Trzeba pamiętać, że na każde warunki jest dedykowany inny wosk. Dlatego też, na każdym wyjeździe smarowanie będzie dobierane pod aktualnie panujące warunki atmosferyczne.

 

Dobrze nasmarowana deska czy narta jest szybsza, a ślizg jest bardziej chroniony przed czynnikami zewnętrznymi. Aby nasz sprzęt był dobrze przygotowany należy wiedzieć jak się za to zabrać, ale to już zostawcie naszym specom od serwisu.

 

Atrakcje na wyjeździe moga być różne w zależności od wyjazdu.

 

KONTAKT

  • info@snowz.pl
  • + 48 668 694 246
  • Jesteśmy dostępni: Pon-Pt 10-18
  • Messenger na Facebooku 24/7