PROMOCJE

AMBASADOR

Zostań ambasadorem marki Snowz!

Jesteś energiczną, pozytywną osobą? Łatwo nawiązujesz kontakty? Mamy coś w sam raz dla Ciebie! Rozpocznij z nami współpracę jako Ambasador marki Snowz!


Co należy do zadań Ambasadora?

Promowanie marki Snowz

Udzielanie zniżek wybranym klientom

Organizowanie we własnym zakresie akcji promocyjnych i zarażanie wyjazdową zajawką nowych ziomków


Materiały promocyjne w całości zapewniane są przez nas. Możesz również liczyć na naszą pomoc i radę w organizowaniu eventów promocyjnych na swojej uczelni i nie tylko.

No dobra, fajnie... ale co Ty będziesz z tego miał? Za każdą zwerbowaną do SnowZ Army osobę otrzymasz 50 zł. Kwotę tę możesz zatrzymać dla siebie, udzielić za nią zniżki swoim znajomym i nowym klientom lub też samemu zadecydować ile z tej kwoty idzie do Twojej kieszeni, a ile przeznaczysz na zniżki. Zostawiamy Ci dowolność. Skąd będziemy wiedzieć, że udało Ci się pozyskać nowych klientów? Otrzymasz swój unikatowy kod ambasadora, który każda osoba zapisująca się na wyjazd będzie mogła wpisać podczas rejestracji. Dzięki temu, łatwo zweryfikujemy jak wiele osób zdecydowało się na wyjazd z nami z Twojego polecenia.


Nasze wymagania:

Ukończone 18 lat

Kreatywność

Dużo pozytywnej energii

Łatwość w nawiązywaniu kontaktów


Jesteś zainteresowany? Wypełnij formularz i zacznij współpracę już dziś!

WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

ZNIŻKI

First minute

Wiesz już gdzie i kiedy chcesz w tym sezonie wyjechać na deskę? Po co więc czekać! Zapisz się do 30 września i zgarnij do 200 zł zniżki na wyjazd!

Dodatkowo, śledź naszą stronę oraz fanpage na facebooku i bądź na bieżąco z nowymi ofertami wyjazdów!* Niższa cena wyjazdu będzie obowiązywała przez 30 dni od daty publikacji. Warto trzymać rękę na pulsie i zgarnąć wyjazd po promocyjnej cenie!

Ważne! Liczba miejsc na zniżkę FIRST MINUTE ograniczona.

*nie dotyczy oferty wrześniowej

*Mega ważne! Zniżki nie łączą się ze sobą!

Zniżka lojalnościowa

Tworzenie trwałych relacji z naszymi klientami jest dla nas bardzo ważne! Dlatego mamy dla Was zniżkę lojalnościową. Jak ona działa? Bardzo prosto!

Jeśli to:

  • Twój drugi wyjazd z nami - otrzymujesz zniżkę 40 zł
  • Trzeci wyjazd z nami - otrzymujesz zniżkę 60 zł
  • Czwarty wyjazd z nami - otrzymujesz zniżkę 80 zł
  • Piąty wyjazd z nami - otrzymujesz zniżkę 100 zł
  • Szósty lub więcej wyjazd z nami - otrzymujesz zniżkę 120 zł

Jak otrzymać zniżkę? Wystarczy, że w momencie wypełniania formularza rezerwacyjnego zaznaczysz odpowiednie pole. My zajmiemy się resztą!

*Mega ważne! Zniżki nie łączą się ze sobą!

Zniżka dla grup

Macie zorganizowaną ekipę, którą chętnie wybieracie się w góry? To świetnie! Ponieważ integracja zaraz obok śniegu jest kluczowym elementem naszych wyjazdów, mamy dla Was zniżkę grupową.

Jeśli Wasza paczka liczy:

  • 6-10 osób - przysługuje Wam zniżka 50 zł/os.
  • 11-15 osób - przysługuje Wam zniżka 70 zł/os.
  • 16-20 osób - przysługuje Wam zniżka 90 zł/os.
  • powyżej 20 osób - po negocjuj z nami

*Mega ważne! Zniżki nie łączą się ze sobą!

Zniżka dla czujnych!

Co jakiś czas na naszym profilu fb będzie pojawiało się logo SnowZ, które będzie można wrzucić na swoją profilówkę. Jeśli ustawisz je jako swoje zdjęcie profilowe na 48h oraz wyślecie nam taką informację mailowo lub przez facebooka, obdarujemy Was zniżką w wysokości 50 zł.

Taka okazja będzie się pojawiała na naszym profilu co jakiś czas oraz będzie obowiązywała przez 48 godzin. Bądźcie czujni!

Zniżka łączy się z wszystkimi pozostałymi!