SNOWZ INFO

Atrakcje

Witajcie w naszym centrum rozrywki. Tu znajdziecie wszelkie informacje o tym czego możecie spodziewać się na naszych wyjazdach. Mamy dla Was testy sprzętów, punkt serwisowy, strefę odpoczynku, gier i zabaw jak również propozycję na aktywne spędzanie czasu wieczorami. Wszystko podzielone na strefy tak aby łatwiej Wam było zapoznać się z bogatą ofertą atrakcji Snowz.

MIEJSCÓWKI

Tu jeździmy

TRANSPORT

Komfort - Styl - Bezpieczeństwo

Snowz & Sunz Group współpracuje z tylko ze sprawdzonymi przewoźnikami. Ich wieloletnie doświadczenie wpływa na rzetelność wykonywanych usług. Stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo podróżujących osób, komfort jazdy oraz terminowość. Nasi kierowcy są kulturalni, uśmiechnięci i pomocni. Wszystkie autokary posiadają TV/DVD, WC, cafe bar, klimatyzację, indywidualne oświetlenie, fotele rozkładane/rozsuwane, stoliki w fotelach, lodówkę.

Dysponujemy nowoczesnymi autokarami z 2016/2017 roku o wysokim standardzie.

KOMFORT

Luksusowe autokary najbardziej znanych marek, pozwalają czuć się komfortowo i wygodnie, podczas najdłuższej nawet podróży.

BEZPIECZEŃSTWO

Nasze autokary i busy posiadają najnowsze rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa, dzięki czemu podróż będzie spokojna i bezproblemowa.

WYPOSAŻENIE

Wszystkie pojazdy mają bogate wyposażenie dodatkowe, co pozwala na komfortową i bezpieczną podróż.

OFERUJEMY PONIŻSZE MOŻLIWOŚCI WYJAZDU

Miasta, z których zawsze jeździmy:

  • Legnica (stacja benzynowa Orlen przy A4)
  • Łódź (dworzec pks przy poczcie)
  • Warszawa (parking pod PKiN KINOTEKA)
  • Wrocław (ul. Petrusewicza (obok aquaparku)
  • Zgorzelec (stacja benzynowa Bp przed granicą Państwa)

Dodatkowo możliwy transport z:

  • Katowice (dworzec pks)* dopłata 50 PLN
  • Kraków (MDA)* dopłata 75 PLN
  • Opole (dworzec pkp)* dopłata 50 PLN
  • Poznań (dworzec pks)* dopłata 75 PLN

*przystanki poza trasą główną autokaru, realizowane przy min. 15 osobach

! Ważne !

Szczegółowe informacje, miejsca i godziny odjazdu autokaru z danego miasta zostaną podane drogą mailową na 7 dni przed wyjazdem.

Snowz & Sunz Group zastrzega sobie możliwość zmiany trasy i miejsca odjazdu.

DOJAZD WŁASNY
zniżka 150 zł!

UBEZPIECZYCIEL

Signal Iduna “Bezpieczne Podróże”

Ubezpieczenie podróżne “Bezpieczne Podróże” zapewnia zwrot kosztów leczenia i szeroki zakres pomocy assistance w sytuacjach, które mogą zdarzyć się w trakcie wyjazdu, w kraju lub za granicą.

KLKRNNWOC
20.000 EURO6.000 EURO10.000 EURO30.000 EURO

TELEFON ALARMOWY +48 22 864 55 26


ZAKRES UBEZPIECZENIA

Ubezpieczenie kosztów leczenia i kosztów ratownictwa (KL+KR) - w ramach tego ubezpieczenia zorganizujemy i pokryjemy koszty, które nastąpiły w wyniku nagłego zachorowania lub nieszczęśliwego wypadku do wartości sumy ubezpieczenia. W ramach tego ubezpieczenia gwarantujemy: hospitalizację i leczenie ambulatoryjne bez franszyz,transport medyczny do Polski nie pomniejszający sumy ubezpieczenia, poszukiwanie i ratownictwo.

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) - przedmiotem ubezpieczenia są następstwa nieszczęśliwych wypadków, powodujące uraz ciała osoby ubezpieczonej lub jej śmierć. Ubezpieczenie NNW gwarantuje wypłatę odszkodowania, gdy osoba ubezpieczona doznała trwałego uszczerbku na zdrowiu lub w związku z wypadkiem poniosła śmierć.

Ubezpieczenie odpowiedzialność cywilna narciarza (OC) - przedmiotem ubezpieczenia jest odpowiedzialność cywilna w życiu prywatnym ubezpieczonego podczas podróży, w związku z czynami niedozwolonymi – za szkody wyrządzone osobom trzecim, zarówno szkody na osobie, jak i szkody rzeczowe. Ochroną ubezpieczeniową objęte są również szkody wyrządzone przez osoby i zwierzęta, które towarzyszą ubezpieczonemu w czasie podróży i za które ponosi on odpowiedzialność.

Pobierz ogólne warunki ubezpieczenia