SZKOLENIA

SZKOLENIA

Progress-zabawa-elastyczność

Nie umiesz jeździć na nartach czy snowboardzie? Jesteś pierwszy raz w Alpach? Boisz się, że góry wysokie są zbyt niebezpieczne dla Ciebie jak na pierwszy raz? Nic bardziej mylnego! Jadąc w Alpy masz do dyspozycji świetne warunki śniegowe, rewelacyjnie przygotowane trasy, nie musisz stać po 20-30 minut w kolejkach do wyciągu. Dodatkowo przez cały wyjazd jesteś pod opieką instruktora. Nie ma lepszej opcji na start. Gwarantujemy, że po 6 dniach spędzonych na stoku zrobisz ogromny progres i wrócisz do domu z chęcią na więcej.

Do naszych szkoleń podchodzimy profesjonalnie, dlatego też nasza kadra to wyłącznie wykwalifikowani instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem i uprawnieniami. Prowadzimy szkolenia na każdym poziomie zaawansowania – od zajęć dla początkujących, poprzez szkolenia doszkalające, po treningi w snowparku z dużą dawką adrenaliny. Zajęcia na naszych wyjazdach prowadzone są indywidualnie lub grupowo.

We wszystkich naszych działaniach staramy się być elastyczni, dlatego wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom przygotowaliśmy dla Was różne konfiguracje szkoleń. Pakiet szkoleniowy na wyjeździe to standardowo 12h z instruktorem. Zazwyczaj są to 2h dziennie. By polepszyć jakość kursów i dać Wam większą swobodę, każda grupa szkoleniowa ustala plan działania z instruktorem już pierwszego dnia na miejscu pobytu. Wasz instruktor oceni Wasze umiejętności, na podstawie których przygotuje dla Was szereg ćwiczeń i zadań, które będziecie mogli również realizować “po godzinach”. Pierwszy dzień to również zapoznanie się z warunkami śniegowymi, mapką danego kurortu, a także ewentualna korekta ustawień sprzętowych.Oto nasze przykładowe propozycje rozłożenia zajęć, z których możecie skorzystać:

KONFIGURACJA A

2 h każdego dnia o wspólnie ustalonej przez Was porze

KONFIGURACJA B

W pierwszy dzień robimy tzw. rozjeżdżenie. W między czasie instruktor przypatruje się jakie są Wasze umiejętności i popełniane przez Was błędy

W pozostałe dni szkolenie po 2,5 h dziennie o ustalonych wcześniej godzinach.

KONFIGURACJA C

To Wy jako grupa wybieracie sobie ile godzin dziennie chcecie jeździć z instruktorem.

Jeżeli uznacie, że kursy mogą odbywać się po 3h dziennie, nie ma problemu jesteśmy naprawdę elastyczni.

NASZE POZIOMY SZKOLEŃ

SZKOLENIA SNOWBOARDOWE & NARCIARSKIE

Podstawowy

Zaczynasz swoją przygodę z deską lub nartami? Na naszych zajęciach dowiesz się czegoś więcej o świecie sportów zimowych, o zasadach bezpieczeństwa panujących na trasach, nauczysz się jak poruszać się ze sprzętem na stoku i poza nim oraz jak upadać na śnieg by nie bolało. Mało? No dobra, zarazimy Cię jazdą! Nauczymy Cię jeździć i dołączysz do szerokiego grona ludzi aktywnie uprawiających sporty zimowe jednocześnie czerpiąc z tego ogromną przyjemność. Brzmi cIekawie? Ten pakiet jest właśnie dla CIebie.

Zaawansowany

Jeździsz już swobodnie, ale chcesz pójść o krok dalej? Poprawić błędy i zrobić coś, by jeździło się lepiej? Chcesz ciąć stok skrętem ciętym lub śmigiem? A może zawsze marzyłeś, by wyjechać poza trasę i cieszyć się dziewiczym, świeżutkim puchem? Jeśli, na któreś z tych pytań odpowiedziałeś sobie “tak”, to ten pakiet będzie idealny.

CENNIK:

  • Szkolenie grupowe 12h - 279 PLN*
  • Szkolenie indywidualne - 1h - 100 PLN

*w przypadku zakupu szkolenia w autokarze lub na miejscu pobytu cena wynosi - 70 EURO

WAŻNE!

Zachęcamy zapisywać się poprzez system rezerwacyjny jeszcze przed wyjazdem, ponieważ pozwoli to nam zagwarantować odpowiednią ilość instruktorów.
Przy wyborze opcji zapisania się w autokarze lub na wyjeździe nie gwarantujemy, że będą dostępne miejsca, jednakże zrobimy co w naszej mocy, abyście mogli skorzystać ze szkoleń. Maksymalna liczba kursantów w grupie to 10 osób, ale z doświadczenia wiemy, że optymalna liczebność grupy to 6-8 osób.

O powstaniu danej grupy szkoleniowej decyduje ilość zgłoszonych osób - minimum 6 osób

KONTAKT

  • info@snowz.pl
  • + 48 668 694 246
  • Jesteśmy dostępni: Pon-Pt 10-18
  • Messenger na Facebooku 24/7